O nás

Naše lékárna byla otevřena v únoru 2018 v Jílovém u Prahy v ulici Rudných dolů.

Vedle standardních služeb jako poradenství, kontrola lékových interakcí nebo příprava individuálně připravovaných léčivých přípravků si u nás můžete nechat změřit krevní tlak přístrojem detekujícím specifický druh arytmie a také poskytujeme službu měření plicního věku.

Vždy se snažíme mít léky a doplňkový sortiment pro Vás co nejvíce dostupný. Léky na recept lze u nás vyzvednout po předložení občanského průkazu pacienta, pro nějž byly vystaveny e-Recepty lékařem. Nově si můžete léky na recept rezervovat v naší lékárně z Vašeho domova https://erecept-alphega.cz/.

Kromě hotovosti přijímáme platby platební kartou, poukázkami SODEXO (Flexi Pass, Dárkový Pass,Bonus Pass, Fokus Pass), Pluxee, EDENRED (Edenred Compliments Dárkový, Edenred Multi, Edenred Medica) či platební kartou Flexi Pass Card, Edenred Benefits Card.

Jsme tým lékárníků, který vnímá svoje povolání jako poslání. Stojíme tu s ochotou naslouchat Vašim přáním, bolestem a trápením. Chceme, abyste se Vy, a díky tomu také my, cítili ve svém životě lépe a pohodověji. Přejeme si, aby každý zákazník odešel z naší lékárny spokojen, a vždy uděláme maximum pro utužení a zlepšení Vašeho zdravotního stavu. Za každý Váš úsměv to stojí!